YouGO! Magazine 2

Ukazał się drugi numer magazynu o podróżach YouGO! Magazine. Tym razem tematem okładkowym jest wyprawa do Maroko. W środku znaleźć można również relację z zawodów Calcio Storico we Florencji, inspirujące zdjęcia, konkurs oraz porady, jak spędzić jesienne miesiące nie łapiąc chandry.

Najnowsze wydanie dostępne jest pod adresem www.yougo.pl/magazine – tam można pobrać swój egzemplarz lub przekartkować go online, jak również zapisać się na bezpłatną subskrypcję.

– Do zespołu przygotowującego magazyn dołączyli kolejni podróżnicy. Dzięki Patrykowi Świątkowi i Bartkowi Szaro mamy okazję poznać ich przygody z Maroka, które zjeździli wypożyczonym samochodem. Powitaliśmy także Elizę Malec, która będzie regularnie publikować fotografie z wypraw w najdalsze zakątki świata – mówi Grzegorz Pękała, odpowiedzialny za YouGO! Magazine. – Cieszymy się, że kolejne osoby pragną tworzyć z nami magazyn. Równocześnie chcę serdecznie zaprosić do współpracy wszystkich, którzy udają się w wycieczki dalsze i bliższe. W końcu okolice miejsca, w którym mieszkamy, są często równie interesujące co miejsca na dalekim Czarnym Lądzie czy w Oriencie.

Potwierdzeniem tej opinii jest otwierający wydanie kalendarz najbliższych imprez turystycznych w Polsce. Jest też konkurs, w którym do wygrania są trzy przewodniki Wydawnictwa Nowy Świat po Turcji, Nowym Jorku oraz Toskanii i Umbrii. Oprócz Maroka odwiedzamy także Florencję, wulkan Bromo na Jawie i winiarski region Coonawarra w Australii. O tym, jak radzić sobie z jesienną chandrą, pisze Agata Chwedczuk. Jej artykuł zilustrowany został zdjęciami uczestników wakacyjnego konkursu serwisu PraktycznyPrzewodnik.pl

Kolejny numer, który ukaże się w listopadzie, poświęcony będzie wschodowi Polski oraz Ukrainie. W końcu zima najbardziej trzyma na Wschodzie i pora przygotować się już turystycznie na Euro 2012.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *